Uzaktan takipli kamera

Gece rahatsız etme modunu kapatamam ama kritik uyarılar açık olursa rahatsız etme modu aktif olsa bile bildirim alırım. Gereğinin yapılmasını istiyoruz. Gerçekten başarılı herşeyden önce hem kolay hem kullanışlıBirde sıkıntı olduğunda hemen yardımcı olunuyor Teşekkürler. Güvenlik kameralarımı bu uygulamaya bağlayıp kullanmaya başladığımdan beri şirketimde olan tüm olaylar arşive kayıt ediliyor ve hareket algılandığında bana bildirim geliyor.

Fakat tek bir sıkıntı var kritik uyarılar aktifleştirme bölümü olması gerekiyor. Uzun oldu ama kısaca uygulama başarılı.

Kategoriler

Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir. App Store Önizleme. Ekran Görüntüleri iPhone iPad. Yenilikler Güncelleme Geçmişi. Bug fixes and performance improvements.

0850 885 20 77

Boyut 74 MB. Uyumluluk iOS 9. Fiyat Ücretsiz. Aile Paylaşımı Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir. Your world now.

Kablosuz Kamera - GittiGidiyor

Diğer Beğenebilecekleriniz Tümünü Gör. Üye- Aday Bayi.


  1. bilgisayar uzaktan kontrol kapatma.
  2. uzaktan izlenen kamera fiyatları , satışı , kamera sistemleri , cctv güvenlik.
  3. GİZLİ KAMERALAR;
  4. iphone 7 Plus de whatsapp önizleme.

Kişisel verileriniz; iş ortaklarımıza ve bayilerimize, tedarikçilerimize, iştiraklerimize, grup şirketlerimize, hukuken yetkili kamu kurumlarına ve özel kişilere, işbu İlkeler 3. Bu kapsamda özellikle yetkilendirme sistemi, hiç kimsenin gereğinden fazla kişisel veriye erişmesinin mümkün olmayacağı şekilde kurgulanmaktadır.

Kişi Grupları tarafından iletilen, 3. Aksi durumdaki oluşacak zararlar ilgili Kişi Grubu nezdinde kalacaktır.

Uzaktan takipli kamera

Bu kapsamda ilgili kişi özet olarak;. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz. Kayıt sistemi, izlenilen mekanda yer almasından dolayı kayıt esnasında internete gerek duyulmamaktadır. Dolayısıyla kayıt işlemi ile internet kotasından harcama yapmamaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup başkaları tarafından erişimine olanak verilmemektedir.

Pahalı ve karmaşık sistemler yerine, internet bağlantısı ile uzaktan kolaylıkla erişim sağlayabildiğiniz kameralar sayesinde, aklınız ne sevdiklerinizde ne de çalışanlarınızda kalsın! Kale Alarm'ın özel yazılımı sayesinde akıllı telefonlar ve web üzerinden kolayca izlenebilen kamera sistemleri. Bu siteye sunucudaki güvenli bir tarayıcıdan erişmeye çalışıyor olabilirsiniz.

Lütfen komut dosyalarını etkinleştirin ve bu sayfayı yeniden yükleyin. Daha yüksek erişilebilirlik modunu aç. Daha yüksek erişilebilirlik modunu kapat. Şerit Komutlarını Atla. Ana içeriğe atla.

Tüm Kategoriler

Animasyonları Kapat. Animasyonları Aç. Tarayıcınızda JavaScript etkin değil gibi görünüyor. Lütfen JavaScript'i etkinleştirin ve yeniden deneyin. Ücretsiz Keşif Formu. En Uygun Saat Kale Alarm'ı nerede gördünüz? Formda yer alan bilgilerin tarafıma ait olduğunu kabul eder, ilgili formda yer alan bilgilerin kaydedilerek; kampanya ve duyurular için telefon, SMS ve mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Kişisel verilerin korunması kanununu okudum, kabul ediyorum.

Ampul Kamera Tanıtım Programlama Videosu

Ücretsiz keşif formu kaydedilmiştir.